Wróć na stronę główną
O nas  |  Oferta  |  Szkolenia ekspertów  |  Szkolenia kierowców  |  Blog  |  Zapytaj eksperta


Świadczymy usługi również poprzez Internet.

Możecie Państwo, przesłać do nas mailem zapytanie lub charakterystykę problemu. Usługa wykonana tą drogą, nie będzie opinią techniczną w pełnym rozumieniu. Będzie jednak poradą, która może Państwu zaoszczędzić wiele czasu lub pieniędzy, albo też jednego i drugiego razem. Jakość tej porady, w znacznym stopniu zależy od dokładności informacji, jakie Państwo prześlecie wraz ze zleceniem. Koszt takiej porady wynosi 50,- zł netto.

Z dotychczasowych naszych doświadczeń wynika, że w większości przypadków, porada jest tylko pierwszym krokiem w toku czynności, które to spowodowały konieczność kontaktu z ekspertem.

Wykonanie porady, nie zamyka oczywiście możliwości dalszej współpracy. Jeżeli po otrzymaniu wstępnych konsultacji, dojdziecie Państwo do wniosku, że konieczna jest także i nasza ekspertyza, wtedy umówimy się, w celu dokonania oceny stanu technicznego pojazdu.

Jeżeli w danym przypadku, będzie konieczna ekspertyza, wtedy omówimy warunki miejsca i czasu jej wykonania oraz omówimy wartość wynagrodzenia, która jest zależna od rzeczywistej czasochłonności. Jeżeli miejsce wykonania ekspertyzy będzie zbyt odległe od naszego biura w Bielsku-Białej, zaproponujemy Państwu wykonanie usługi przez inne licencjonowane biuro rzeczoznawców PZM, najbliższe wskazanego przez Was miejsca.

Oczywiście nasze biuro może podjąć się wykonania każdej opinii technicznej, dotyczącej techniki motoryzacyjnej lub ruchu drogowego. Ze względu jednak, na koszty związane z dojazdem, w porozumieniu ze zleceniodawcą, będziemy wspólnie podejmować decyzję, czy ekspertyza techniczna wykonana będzie także przez nas, czy inne biuro rzeczoznawców PZM.